Müşteri Hizmetleri 0212 512 46 30 Üye Girişi Yeni Üyelik Sipariş Takibi
99 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Akyol Kardeşler
99TL VE ÜZERİ
SİPARİŞLERDE
KARGO BEDAVA!
Garanti & İade Koşulları
Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Akyol Kardeşler 'den satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

Ürün iade veya değişim süresi; yedi ( 7 ) gün içerişinde olmalıdır.

Ürün iade veya değişim talebi; neden belirterek,info@akyolkardesler.net mail adresine mesajla bildirmeniz gerekmektedir.

Ürün değişimi; Ürün değişimi yapılabilmesi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize mail veya faks çekerek bildirmeniz gerekmektedir. Fax: 0212 513 42 97

İade veya değişim yapılacak ürün; almış olduğunuz ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken ürün zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade ve değişim işlemlerinde kargo bedeli; ( gelirken & giderken )müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün bedeli; ürünün zarar görmeden ve faturası elimize ulaştıktan en geç (7) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya hesabınıza yapılacaktır.

Ürün değişim süresi; Ürün zarar görmeden ve faturası elimize ulaştıktan en geç (7) iş günü içinde değişim işlemi yapılmaktadır.

Ürün değişim ve İade adresi; Hacı Kadın Cad. No.24 Unkapanı/Fatih

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Bu koşullar sadece online alışverişi içermektedir, mağaza alışverişlerinde geçerli değildir.


Sorunlu Ürünlerin İade Koşulları

Akyol Kardesler 'den satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürün hasarlı olmamak şartı ile -hiçbir gerekçe belirtmeksizin- iade edebilirsiniz.

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, yırtılma veya hatalı temizleme işlemleri nedeniyle zarar görmüş ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse iade kabul edilmez, iade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 7 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.Kredi Kartına Taksit İmkanı
99TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
KAMPANYA & İNDİRİM FIRSATLARI
Eposta Adresinizi Ekleyin HABERDAR OLUN!