Müşteri Hizmetleri 0212 512 46 30 Üye Girişi Yeni Üyelik Sipariş Takibi
99 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Akyol Kardeşler
KAPAT
Kullanım Koşulları

Akyol Kardeşler'a hoş geldiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Lütfen bu koşulları ve ilgili politikalarımızı dikkatlice okuyun. İnternet sitemizi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Her türlü sorunuz için bize bilgi@akyolkardesler.net e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Akyol Kardeşler internet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan Akyol Kardeşler sorumlu değildir. Akyol Kardeşler internet sitesi, www.akyolkardesler.net adresi dışındaki internet sitelerine bağlantı içerebilir. Akyol Kardeşler kontrolünde olmayan bu sitelerdeki içeriklerden sorumlu değildir.

Akyol Kardeşler'da satılan ürünlerle ilgili yer verebileceğimiz olumlu ya da olumsuz kullanıcı yorumları dolayısıyla Akyol Kardeşler'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hizmet Politikalarımız
Uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için politikalarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

Mesafeli Satış
Gizlilik & Güvenlik
Garanti & İade

Akyol Kardeşler internet sitesinde gezmek üyelik gerektirmez, ancak Akyol Kardeşler'dan alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Akyol Kardeşler hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumak, bilgisayarınıza erişimi sınırlamak ve hesabınızla yapılan işlemlerle ilgili sorumluluk size ait bulunmaktadır. Akyol Kardeşler, konu hakkındaki inisiyatif sadece kendisine ait olmak üzere, hizmet vermeyi reddetme, hesapları iptal etme, herhangi bir içeriği kaldırma ya da değiştirme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Elektronik İletişimler
Akyol Kardeşler, kullanıcı tarafından üyelik sırasında ya da sonrasında, kendisine iletilen iletişim bilgilerini kullanarak, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-posta, telefon, SMS kanallarından kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı dilediği noktada bu iletişimleri kapatabilir.

Fikri - Sınai Mülkiyet Hakları
Akyol Kardeşler, internet sitesindeki tüm içeriğin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. Akyol Kardeşler internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler
Akyol Kardeşler, internet sitesinin içeriği, yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu kullanım koşullarında herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle internet sitemizi her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Akyol Kardeşler Müşteri Hizmetleri
bilgi@akyolkardesler.net


99TL VE ÜZERİ
SİPARİŞLERDE
KARGO BEDAVA!
Yeni Üyelik
Yeni üye olabilmek için aşağıdaki adımları izleyiniz...
Üyelik işleminizi sorunsuz tamamlayarak üye olmak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica ederiz.


Adınız Soyadınız
E-posta Adresi *
Cep Telefonu *
T.C.Kimlik No
Üyelik Şifresi *
Üyelik Şifresi Tekrar *
Onay Kodu *
 
 
 

Kredi Kartına Taksit İmkanı
99TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
KAMPANYA & İNDİRİM FIRSATLARI
Eposta Adresinizi Ekleyin HABERDAR OLUN!